ZASTRZEŻENIE

ZASTRZEŻENIE

Treści umieszczane na moim blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób.

Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest moim celem udzielanie medycznych rad, zalecanie litoterapii zamiast przepisanych przez lekarza medykamentów, bądź branie odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii kamieniami na sobie.

Wiadomości podane tutaj nie mogą zastąpić opinii lekarza !!!

środa, 1 października 2014

Shiva Lingam

Shiva Lingam (Linga Sziwy, Linga Narmadeszwara)

Shiva Lingam

Występowanie Shiva Lingam:

Indie

Oddziaływanie na organy: 

Skóra, jelita


Ogólne oddziaływanie: 

 • wspomaga wydajność i sprawność organizmu, wyostrza słabe punkty organizmu w szczególności bóle głowy i napięcia w okolicy pleców ma działanie harmonizujące i rozkurczowe w dolegliwościach podbrzusza


Właściwości emocjonalne i wpływ na stan psychiczny człowieka:

Shiva Lingam

 • Wspiera:  spokojne, stabilne i zrównoważone samopoczucie, w rozliczeniu się z przeszłością szczególnie z okresu dzieciństwa, pomocny w kontroli nad samym sobą i uwalnianu się od nieistotnych spraw, pomocny w skupianiu się na teraźniejszości, w rozwiewaniu osądów, wspiera w odczuwaniu całej palety uczuć, prowadzi do przekonania, że wszystko co się zdarza ma swój sens • Wzmacnia: zdolnośc słuchania innych, umiejętność rozwiązywania problemów, kontrolę nad samym sobą, ufność w przbieg życiaSposoby wykorzysania dobroczynnych mocy Shiva Lingam: 


Noszony bezpośrednio na ciele lub w kieszeni, położony na ciele, do medytacji

Shiva Lingam w astrologii:


Kamień dla osób z ascendentem w Bliźniętach

Shiva Lingam oddziaływanie na czakry:


Splot słoneczny


Pielęgnacja Shiva Lingam:


Oczyszczać pod bieżącą wodą, rozładować za pomocą hematytu, ładować w porannych promieniach słonecznych 

Patrz:Oczyszczanie i pielęgnacja kamieni
ZASTRZEŻENIE

Treści umieszczane na moim blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób.

Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest moim celem udzielanie medycznych rad, zalecanie litoterapii zamiast przepisanych przez lekarza medykamentów, bądź branie odpowiedzialności za osoby, które decydują się  spróbować terapii kamieniami na sobie.
Wiadomości podane tutaj nie mogą zastąpić opinii lekarza !!!4 komentarze:

 1. Ale się cieszę, że się widzimy.
  Bardzo lubię korzystać z Twoich informacji.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że informacje są przydatne ;) Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 2. Na reszcie wiem jak się nazywa kamień który znalazłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe, nigdy wcześniej nie interesowałam się jaka moc drzemie w kamieniach, ale teraz wiem, że warto poświęcić im trochę uwagi :)

  OdpowiedzUsuń